O naszej szkółceSadzonkiwp9.pl to szkółka rodzinna, zlokalizowana w sercu polskiego szkółkarstwa – w gminie Końskowola. Na powierzchni ok 5 ha produkujemy rośliny ozdobne i owocowe w pojemnikach p9 oraz multiplatach. Produkcję tę prowadzimy w tunelach foliowych oraz na kontenerowni.
Większość sadzonek oferujemy w ilościach hurtowych (kilka tys. z odmiany), jednak dużą część roślin produkujemy w ilościach detalicznych (do kilkuset sztuk z odmiany). Z tego względu zawsze prosimy o potwierdzenie dostępności roślin, przed planowanym zakupem. Asortyment jest zmienny, ponieważ co roku staramy się wprowadzać nowości.
Ze względu na technologię produkcji nie wszystkie rośliny mogą być dostępne od ręki, wówczas chętnie je dla Państwa zarezerwujemy w późniejszym terminie.
Nie wprowadzamy żadnych zasad dotyczących minimalnej wymaganej ilości kupowanych roślin, ale stosujemy zachęty do większych zakupów w postaci zniżek, obniżek i rabatów….
Zapraszamy szkółkarzy, architektów zielni, centra ogrodnicze.
 
Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego www.dosaduiogrodu.pl

   

   

Nasza oferta

To może być twój ogród...


Oferujemy rośliny do dalszej produkcji
- W pojemnikach p9
Aby poznać szczegóły wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas maila z zapytaniem na biuro@sadzonkiwp9.pl
- W multiplatach
Sadzonki w multiplatach dostępne są wyłącznie na zamówienie. Zamówienia przyjmujemy drogą mailową - rośliny iglaste do 30 stycznia każdego roku, a rośliny liściaste do 31 maja każdego roku. Terminy odbioru sadzonek i warunki cenowe ustalamy indywidualnie.

   


Zasady sprzedaży


Nasze produkty dostarczymy Państwu na terenie całej Europy

1. W szkółce prowadzimy sprzedaż wyłącznie hurtową.
2. Wystawiamy faktury VAT.
3. Oferujemy rabaty w przypadku sprzedaży większych ilości roślin w wysokości:
 
- 3% - przy zakupie za kwotę min. 5000 PLN netto, przy płatności gotówką
 
- 5% - przy zakupie za kwotę min. 10000 PLN netto, przy płatności gotówką

5. Oferujemy Państwu następujące sposoby płatności:
 
a) płatność gotówką przy odbiorze towaru;
 
b) płatność przelewem z góry za zamówiony towar;

4. Sprzedaż prowadzona jest w dni powszednie w godz. 8.00-17.00 i soboty w godz. 7.00-16.00
.
5. Po ustaleniu warunków, możliwa jest wysyłka roślin za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transport zakupionego towaru, naszym samochodem, na terenie całego kraju. Cena i możliwości transportu zależne są od ilości zakupionego towaru i odległości. Rośliny w zależności od rodzaju pojemnika transportowane są na wózkach CC, w skrzyniopaletach, bądź plastikowych skrzynkach.
6. Zamówienia mogą być składane mailowo lub telefoniczne na adresy i numery podane w dziale kontakt. Tą samą drogą ustalany jest termin odbioru lub dostawy.

7. W trosce o zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług staramy się aktualizować ofertę na bieżąco, jednak przed dokonaniem przedpłaty konieczne jest potwierdzenie dostępności danego towaru.

8. Pomimo wszystkich wymienionych powyżej warunków, w dalszym ciągu pozostajemy LUDŹMI i zapraszamy do składania najróżniejszych propozycji dotyczących godzin odbioru towaru, wysokości upustu, czy miejsca dostarczenia.


Z pewnością wysłuchamy wszystkich propozycji i postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.
Zachęcamy Państwa serdecznie do współpracy...
Klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu www.dosaduiogrodu.pl.

Kontakt do naszej firmyNapisz lub zadzwoń

Gospodarstwo Szkółkarskie Karolina Piaseczna
Nowy Pożóg 100
24-130 Końskowola
 
biuro@sadzonkiwp9.pl

+48 530 615 600
+48 514 600 641

Sadzonkiwp9.pl to szkółka rodzinna, zlokalizowana w sercu polskiego szkółkarstwa – w gminie Końskowola. Na powierzchni ok 5 ha produkujemy rośliny ozdobne i owocowe w pojemnikach p9 oraz multiplatach. Produkcję tę prowadzimy w tunelach foliowych oraz na kontenerowni.

Dla was pracujemy

  • Poniedziałek07:00-17:00
  • Wtorek07:00-17:00
  • Środa07:00-17:00
  • Czwartek07:00-17:00
  • Piątek07:00-17:00
  • Sobota07:00-17:00
  • NiedzielaZamknięte

Nasza siedziba

Wszystkie logotypy oraz fotografie użyte na stronie należą do ich właścicieli. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści bez zgody właścicieli strony.
© 2019 Sadzonkiwp9. Designed By Krzysztof Lenart Solutions